Wrzasq.pl

CupSell.pl

Thursday, 16 June 2016, 10:47

CupSell.pl uruchomiony

Po bardzo długim etapie tworzenia wreszcie w formie przystępnej dla użytkownika został uruchomiony system CupSell.pl. O historii tworzenia tego serwisu moglibyśmy napisać książkę, a gdybyśmy założyli kanał RSS na nowinki o rozwoju to wszystcy zostaliby zaspamowani wiadomościami. Burzliwie przebiegał ten proces - wystarczy wspomnieć, że zanim w projekt zaangażował się cHeSteR to przewinęło się conajmniej 3 (jeśli dobrze liczę) grafików, a sama praca nad serwisem zaczęła się już kilka lat temu (sic!). Ale w końcu powstał i chyba ma się dobrze :). Oczywiście wciąż jest wiele do zrobienia, ale najprościej rzecz ujmując - działa!

Czym jest kapsel?

CupSell.pl to platforma sklepowa, która oferuje możliwość stowrzenia włąsnych nadruków na koszulki (w pierwotnej wersji, aczkolwiek asortyment obejmuje także bluzy, a nawet poduszki, czy pluszowe misie). Na stronie można zaprojektować koszulkę, a następnie stworzyć sklep, w krótym będzie się ją sprzedawać czerpiąc z tego zyski w postacii prowizji od sprzedaży. Oczywiście można też zamówić sobie dowolnie zaprojektowaną koszulkę zamiast dodawania jej do sklepu. System od strony technicznej w całości został zaprojektowany i wykonany przez mnie, szata graficzna i szablony to działka cDStudio, a właścicielem i pomysłodawcą jest Marcin Majzner.

Gorąco zachęcam do skorzystania z serwisu :). Koszulka z ciekawym bądź zabawnym nadrukiem to dobry pomysł na niecodzinny prezent, albo zwrócenie na siebie uwagi.

Neverending story

Oczywiście to nie koniec i prace ciągle trwają i mają na celu rozwuk "kapsla", ale serwis jest już w pełni dostępny i (mamy nadzieję) funkcjonalny.

Tags: , , , ,