Rafał Wrzeszcz - Wrzasq.pl
Tak wygląda Wrzasq

Portfolio Wrzasq'a.

Zajmuję się tworzeniem oprogramowania, w szczególności aplikacji internetowych - tym ostatnim już od kilku lat. Mam spore doświadczenie, które potwierdzają dotychczas zrealizowane przeze mnie projekty. Jestem programistą z zamiłowania, praca sprawia mi zarazem przyjemność. Jeśli masz ciekawą propozycję współpracy i szukasz kogoś do zrealizowania trudnego projektu, to daj znać ;).

Nowoczesne technologie.

W swoich projektach wykorzystuję nowoczesne technologie, oraz powszechnie uznane standardy, dzięki temu efekt końcowy zarówno pod względem technicznym, jak i od strony interfejsu użytkownika jest przejrzysty i dopracowany. Przede wszystkim zajmuję się automatyzacją procesów i rozwojem oprogramowania w oparciu o chmurę AWS. W codziennych zadaniach wykorzystuję najczęściej Java/MySQL (korzystając z bibliotek Spring Framework i Hibernate), TypeScript/Node.js i wiele innych.

Chillout Development

Jestem współzałożycielem Chillout Development, pod którego szyldem od 2009 roku głównie zajmuje się programowaniem, oraz obsługą (wsparcie techniczne, administrowanie) informatyczną firm.

Siemens

Aktualnie współpracuję jako freelancer z firmą Siemens nie rezygnując jednocześnie z własnych przedsięwzięć. W firmie tej jestem odpowiedzialny za utrzymywanie w chmurze AWS platformy mikrousług monitorujących pracę różnych podzespołów. W przeszłości współpracowałem również z innymi liderami w swoich sektorach, między innymi z Red Sky (Szczecin), Rocket Intenet (Berlin), czy HRS (Berlin/Warszawa).

Gdzie mnie znaleźć