Rafał Wrzeszcz - Wrzasq.pl

PopStack - copy-pasting from StackOverflow has never been as easy

Saturday, 19 March 2016, 00:05

I work in Berlin but live in Szczecin - commute to work by train and have something like 2 hours per day to spend on doing something on my laptop. I also cannot sleep until late hours (just like today) so I have few more hours. That gives me few hours per day after my regular work to spend on something on my laptop. Sometimes I do my private projects, sometimes I do spare-time freelance projects, but from time to time I like playing with new stuff. This is how PopStack was born.

Tags: Ciekawostki, Szczecin, Technologie, Teksty, Kod, Chillout, Projekty

» Komentarze

Chillout Development

Monday, 23 March 2009, 01:40

Miło mi jest poinformować, że właśnie ruszyła inicjatywa Chillout Development. Jest to efekt mojej współpracy z cDStudio-web.com i Studio74.pl. Od teraz pod wspólnym szyldem będziemy realizować projekty zarówno na zewnątrz jak i własne.

Tags: Web, Praca, Portfolio, Chillout, PHP, Firma

» Komentarze

Jak głuchy ze ślepym

Monday, 28 July 2008, 22:53

Czyli co ty do mnie mówisz? Dogadanie się to nieraz klucz do sukcesu, bo nieraz jest to rzecz najtrudniejsza. Współpracuję z wieloma ludźmi na stałe i już się przyzwyczaiłem, że ja mówię "jak programista", grafik "jak grafik", inni "biznesowo", ale nikt po polsku. Znacie to? Jednak zawsze znajdzie się jakiś nowy kwiatek, którego jeszcze żaden z nas nie przerabiał.

Tags: Praca, Ludzie, Chillout

» Komentarze