Rafał Wrzeszcz - Wrzasq.pl

Symfony2 your way

Sunday, 29 June 2014, 23:01

Last Friday, on Tech Fusion (a tech meetup in Szczecin, Poland), I had a talk about using Symfony2 to build own applications. The main purpose of it was to present various ways in which this flexible framework can be adapted to the needs of your application (without doing dirty, nasty and ugly hacks). It's not a complete compendium - a form of a meetup restricted it to be a maximum of 30 minutes talk, to present essential solutions and aspects of this subject. If you missed it, don't worry! It's already available online on SlideShare.

Tags: Symfony, Web, Szczecin, Portfolio, Presentation, Kod, Tutorial, Meetup, PHP

» Komentarze

Nowy tutorial Allegro WebAPI

Thursday, 01 April 2010, 20:42

Od czasu publikacji na swoim blogu pierwszej części tutoriala do Allegro WebAPI moja strona stała się bardzo popularna jeśli chodzi o hasło "Allegro WebAPI" (w Google jest ona zaraz za oficjalną dokumentacją). Samym Allegro WebAPI zajmowałem się swego czasu głównie w ramach tworzenia narzędzia automatyzującego pracę dla mojego przyjaciela (wtedy do sprzedaży sprzętu muzycznego). Nie sądziłem, że jest to w internecie towar tak deficytowy, mimo iż pisałem teksty z tej serii właśnie dlatego, że sam wiedziałem jak trudno zacząć pracę z Allegro WebAPI.

Tags: Portfolio, Tutorial, Allegro, WebAPI, PHP, SOAP

» Komentarze

Chillout Development

Monday, 23 March 2009, 01:40

Miło mi jest poinformować, że właśnie ruszyła inicjatywa Chillout Development. Jest to efekt mojej współpracy z cDStudio-web.com i Studio74.pl. Od teraz pod wspólnym szyldem będziemy realizować projekty zarówno na zewnątrz jak i własne.

Tags: Web, Praca, Portfolio, Chillout, PHP, Firma

» Komentarze

CupSell.pl

Sunday, 23 November 2008, 01:09

Po bardzo długim etapie tworzenia wreszcie w formie przystępnej dla użytkownika został uruchomiony system CupSell.pl. O historii tworzenia tego serwisu moglibyśmy napisać książkę, a gdybyśmy założyli kanał RSS na nowinki o rozwoju to wszystcy zostaliby zaspamowani wiadomościami. Burzliwie przebiegał ten proces - wystarczy wspomnieć, że zanim w projekt zaangażował się cHeSteR to przewinęło się conajmniej 3 (jeśli dobrze liczę) grafików, a sama praca nad serwisem zaczęła się już kilka lat temu (sic!). Ale w końcu powstał i chyba ma się dobrze :). Oczywiście wciąż jest wiele do zrobienia, ale najprościej rzecz ujmując - działa!

Tags: Web, Praca, Portfolio, Koszulki, PHP

» Komentarze